ایتالیایی‌ها این شهربازی را خیلی دوست دارند! + عکس

گاردالند در ایتالیا (Gardaland- Italy) یکی از پربازدیدترین شهربازی های جهان است. 

تفریحات‌نیوز - یکی از پارک‌های پر بازدید‌ در دنیا گاردالند ایتالیاست. این پارک در سال ۱۹۷۵ در فضایی به مساحت ۴۴۵.۰۰۰متر مربع ساخته شده و در شمال شرقی ایتالیا و ساحل شرقی دریاچه ی گاردا قرار دارد و یک سیاحت بینظیر برای شما رقم میزند.این شهر بازی سالانه ۳میلیون بازدید‌کننده دارد و هشتمین شهربازی پربازدید‌کننده در اروپاست.

گاردالند از ۳ قسمت اصلی تشکیل شده که شامل گاردالند، زندگی دریایی گاردالند، و هتل گاردالند است.ماجراجویی خارق العاده با سوار شدن بر روی کشتی، هیجان سوار شدن بر روی گرداب‌ها، کوستان جادویی، سیاه چاله ی فضایی، سرسره‌ها، قایق‌های بادی و خیلی چیز‌های دیگه به جذابیت‌های این پارک اضافه می‌کند.

در این شهربازی هیچ چیز کسل کننده‌ای وجود ندارد.به عنوان جاذبه‌های اصلی این پارک میتوان از ماموت، گردباد آبی، جنگل رپیدز، فرار از آتلانتیس، رامسس، رپتور سیاه چاله نام برد.یکی از پر طرفدارترین وسایل این پارک ترن پاندای کونگ فو کار است که از انیمیشن معروف آن الهام گرفته شده.بخشی از پارک هم از آرامگاه‌ها و معابد مصری الهام گرفته شده که شما می‌توانید تجربه ی بازدید از آرامگاه مصری را نیز تجربه کنید.

در این پارک علاوه بر وسایل بازی هیجان انگیز، فضای سبز زیبا و مجسمه‌های باشکوه دارد.هتل این پارک نیز به صورت قلعه مانند طراحی شده و مکان زیباایی برای اقامت گردشگران می‌باشد.