مدیرعامل شرکت ایران‌تفریح در گفت‌وگو با تفریحات‌نیوز مطرح کرد:

امیدوارم تبلیغات امتک ۲۰۲۰ گسترده‌تر باشد

سعید فرهادیان گفت: پیشنهاد میکنم برای نمایشگاه سال آینده تبلیغات کمی گسترده تر صورت بگیرد تا نه تنها شهربازی دارها بلکه صاحبان پاساژها و مجتمع‌های تجاری نظیر (کوروش، تیتراژ و شاپینگ مال ها) در نمایشگاه حضور پیدا کنند از این جهت که بیشتر محصولات ما در مجتمع‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تفریحات‌نیوز: سعید فرهادیان - مدیرعامل شرکت «ایران تفریح» در گفت‌وگوی اختصاصی با تفریحات‌نیوز گفت: حدود ۸ سال است که به‌صورت گسترده در زمینه واردات و صادرات تجهیزات تفریحی فعالیت می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما امسال دستگاه‌هایی بنام هپی کار، آیرون من و مینی ربات رو به نمایشگاه صنعت تفریحات آوردیم و شاهد استقبال بسیار خوبی از طرف بازدیدکنندگان بودیم و همچنین فروش خوبی هم داشتیم.

مدیرعامل ایران‌تفریح گفت: برای نمایشگاه سال آینده قصد داریم تجهیزات جدیدتری را وارد کنیم و به نمایش بگذاریم.

وی افزود: پیشنهاد میکنم برای نمایشگاه سال آینده تبلیغات کمی گسترده تر صورت بگیرد تا نه تنها شهربازی دارها بلکه صاحبان پاساژها و مجتمع‌های تجاری نظیر (کوروش، تیتراژ و شاپینگ مال ها) در نمایشگاه حضور پیدا کنند از این جهت که بیشتر محصولات ما در مجتمع‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سعید فرهادیان گفت: در حال حاظر بدلیل نا همخوانی درآمد‌ها و هزینه‌ها بسیاری از خانواده سعی دارند بجای پرداخت هزینه بالا در شهربازی ها، از دستگاه‌های بازی در مجتمع‌های تجاری برای سرگرمی کودکان خود استفاده کنند.

وی در آخر گفت: مهم‌ترین چیزی که در فروش ما تاثیر بالایی دارد این است که به سلیقه و نظر مشتری هایمان توجه زیادی کنیم اما به‌صورت کلی برای مجموعه ما صادرات فایده زیادی دارد.