۴۰۰ میلیارد تومان بودجه برای شهربازی گرگان

شهردار گرگان گفت: در دو هفته آینده ۲ پروژه شامل شهربازی و بازارموزه با سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیارد تومان در گرگان کلنگ‌زنی می‌شود.

تفریحات‌نیوز: عبدالرضا دادبود امشب در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرداری گرگان اظهارکرد: در این مراسم ۲۰ پروژه افتتاح و ۲ پروژه سرمایه‌گذاری کلنگ‌زنی می‌شود.

وی افزود: افتتاح پارک تخصصی پارکور، آبشار صخره‌ای، رونمایی از المان‌ بسکتبال، پارک بازی کودکان و غیره برخی از این پروژه‌ها است که امشب به بهره‌برداری رسید.

شهردار گرگان گفت: در ۲۷ اسفندماه نیز ۱۰ پروژه دیگر در این شهر افتتاح خواهد شد. سایت بالن‎سواری نیز به زودی در زمین‌های بلوار شهید صیادشیرازی تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: در دو هفته آینده نیز دو پروژه سرمایه‌گذاری به ارزش ۴۰۰ میلیارد تومان در گرگان کلنگ‌زنی می‌شود.

دادبود گفت: شهربازی مدرن در منطقه گردشگری هزارپیچ با ۱۵۰ میلیاردتومان حجم سرمایه‌گذاری یکی از این پروژه‌ها است که فاز نخست آن تا ۲۲ بهمن سال ۹۸ به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: مجتمع گردشگری و تفریحی و بازارموزه الغدیر نیز در محل چهارشنبه بازار کنونی با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود.

شهردار گرگان درباره آبشار صخره‌ای ناهارخوران بیان کرد: این آبشار در ابعاد ۲۳ در ۱۲ و با ارتفاع ۱۵ متر ساخته شده و در آن از سنگ‌های طبیعی استفاده شده است.

منبع: تسنیم