۱۳ دلیل برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی ATRAX

استانبول به عنوان یک مرکز تجاری و با اهمیت استراتژیک آن، فعالان صنعت تفریحی و سرگرمی را به هم پیوند خواهد داد. بنابراین این فرصت را از دست ندهید.

تفریحات‌نیوز- آتراکس به عنوان یک فرصت مهم برای دیدار با مدیران شرکت‌های بزرگ می‌باشد. مدیران شرکت‌های بزرگی که قصد ورود به بازار امیدبخش ترکیه را دارند و از اهمیت سرگرمی و صنعت تفریحات در اقتصاد جهانی مطلع هستند، نمایشگاه آترکس غول‌های این بخش را به استانبول می‌رساند. در ادامه به ۱۳ دلیل برای حضور و مشارکت در نمایشگاه آتراکس ترکیه اشاره می‌کنیم.

۱-نمایش توانمندی شرکتتان با حضور در نخستین و تنها نمایشگاه تخصصی ترکیه

با شرکت در تنها نمایشگاه بین‌المللی صنعت تفریحات و جاذبه‌های سرگرمی و گردشگری ترکیه شما می‌توانید تفاوت شرکت خود را نشان دهید.

۲- پروفایل شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان بین‌المللی را به‌دست خواهید آورد

شما فرصتی برای بررسی محصولات و خدمات شرکت‌های جهانی در بخش تفریحی و سرگرمی خواهید داشت که با توجه به فناوری پیشرفته و سهم آن در اقتصاد، به جمعیت بزرگی از جهان مربوط می‌شود. در این نمایشگاه، شرکت‌های بین‌المللی هتل‌های زنجیره ای، سرمایه‌گذاران مجموعه‌های تفریحی، مدیران از دفاتر شهرداری، معماران و مدیران شرکت‌ها حضور خواهند داشت که شما با حضور در این نمایشگاه و قرار دادن شرکت خود در معرض دید آنها مزیت رقابتی خود را به نمایش خواهید گذاشت.

۳-با بازدید‌کنندگان حرفه‌ای از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد

به دلیل اهمیت استراتژیک و موقعیت جغرافیایی استانبول، ATRAX بسیاری از بازدید‌کنندگان از اروپا، کشورهای بالکان، افریقا، خاورمیانه، روسیه، امارات متحده عربی و ایران و جمهوری ترکیه را جذب می‌کند.

۴-این فرصت را از دست ندهید، زمانی که شرکت‌های بین‌المللی از نمایشگاه اترکس استانبول دیدن می‌کنند

 ATRAX به عنوان یک فرصت مهم برای دیدار با مدیران شرکت‌های بزرگ می‌باشد. مدیران شرکت‌های بزرگی که قصد ورود به بازار امیدبخش ترکیه را دارند و از اهمیت سرگرمی و صنعت تفریحات در اقتصاد جهانی مطلع هستند، نمایشگاه اترکس غول‌های این بخش را به استانبول می‌رساند.

 استانبول به عنوان یک مرکز تجاری و با اهمیت استراتژیک آن، فعالان صنعت تفریحی و سرگرمی را به هم پیوند خواهد داد. بنابراین این فرصت را از دست ندهید.

۵- سهم خود را در بازار رو به رشد حفظ کنید

صنعت تفریحات که در جهان به خوبی شناخته شده است اخیرا در ترکیه در حال توسعه است و در این بخش، شما می‌توانید قدرت و تفاوت شرکت خود را با حضور در نمایشگاه ATRAX به همه نشان دهید.

۶- زمان مناسب برای سرمایه‌گذاری را به‌دست خواهید آورد

با توجه به رشد بازار صنعت تفریحات در ترکیه، ساده‌ترین راه برای ارائه محصولات و توانمندی شرکت خود به سرمایه‌گذاران بخش تفریحات، حضور در نمایشگاه ATRAX می‌باشد که از لحاظ موقعیت استراتزیک زمان بندی مناسبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

۷- به شرکت‌های دولتی و خصوصی و سازمان‌های غیر دولتی دسترسی خواهید داشت

حضور مدیران شرکت‌های دولتی، مدیران شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های غیر دولتی، در این نمایشگاه به شما این فرصت را می‌دهد تا با بزرگترین گروه مخاطبان خود ملاقات کنید.

۸- اطلاعات جدیدی از کسب و کار به‌دست خواهید آورد

ساده‌ترین راه برای دیدار با بازدید کنندگانی که قصد سرمایه‌گذاری در زمینه کاری شما را دارند و ملاقات با شرکای کسب و کار بالقوه از ترکیه و یا خارج از کشور علاقه مند به محصولات و خدمات شرکت شما است پیوستن به نمایشگاه ATRAX استانبول هست. فرصت همکاری با دست اندرکاران و مدیران مطرح در زمینه گردشگری، و صنعت تفریحات و سرگرمی جهان، را از دست ندهید.

 ۹- تصویر برند خود را تقویت کنید

با شرکت در نمایشگاه ترکیه، شما می‌توانید نام شرکت و برند تجاری خود را در معرض دید مشتریان و رقبای خود قرار دهید.

۱۰- مشتریان خود را در زمان موثر مدیریت کنید

با شرکت در نمایشگاه‌ها شما می‌توانید تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را در مدت زمان کوتاهی ملاقات کرده و از اتلاف وقت و زمان جهت ایجاد جلسات حضوری در زمانهای متعدد کاری پرهیز کنید.

۱۱- درباره رقبای خود بیشتر بدانید

ساده‌ترین راه برای اطلاع از حرکت رو به جلو سایر شرکت‌ها در زمینه فعالیت شما، این است که آنها را در نمایشگاه‌ها ملاقات کنید.

۱۲- توسعه و تقاضاهای زمینه کاری خود را به شدت دنبال کنید

اطلاعات مربوط به نیازهای بازار، انتظارات مشتری و تحولات فناوریکی در بخش را از طریق شنیدن از کارشناسان، آخرین تحولات در منطقه خود یاد بگیرید.

۱۳- اثربخشی اخبار و تبلیغات شرکت خود را با حضور در نمایشگاه‌ها بهبود دهید

با تأثیر مشارکت در یک رویداد موثر و متعاقب تفریح ​​جهانی، بخش تفریحی، می‌توانید حضور خبری خود را افزایش داده و میزان اثربخشی تبلیغات خود را افزایش دهید. با شرکت در ATRAX که توسط رسانه‌های محلی و بین‌المللی پشتیبانی می‌شود، می‌توانید اطلاع رسانی شرکت خود را بهبود بخشید.

منبع: Bezisite