حضور شرکت‌های جدید در امتک ۲۰۱۸ قابل تقدیر است

نوله‌دان گفت: ما در خانواده صنعت تفریحات باید به منافع جمعی فکر کنیم.

تفریحات نیوز - مدیربازرگانی گروه صنعتی نوله‌دان درباره امتک ۲۰۱۸ اظهار داشت: درست است که از نظر کمی نسبت به گذشته افت داشتیم اما حضور برخی شرکت‌های جدید و معرفی محصولات نوین داخلی موضوع بسیار خوبی است.

سعید نوله دان سپس با اشاره به محصولات شرکت افزود: ما در مجموعه خودمان محصولاتی از قبیل سینمای چند بعدی، سیمیلاتورهای واقعیت مجازی و اینتر پلی را داریم. در سال‌های آینده قصد داریم با یک انسجام همه جانبه اقدام به تولید دستگاه های جدید بکنیم که بخش طراحی آن تکمیل شده و در مرحله تست و بهینه سازی هستیم.

وی ادامه داد: همواره سعی کردیم محصولاتی را ارائه کنیم که در شرکت های دیگر نظیر آنها نبوده است. در واقع همواره مراقب هستیم که اگر دستگاهی را تولید می‌کنیم در وهله اول کاملا ایرانی باشد و از نظر طراحی و ساخت، کاملا نشان دهنده سلیقه و روند کاری خودمان باشد. ناگفته نماند، تا جایی که بتوانیم دست به واردات نمی زنیم اما اگر هم وارداتی انجام بدیم قطعا طراحی و نوآوری هایی را روی قطعات وارد شده انجام می دهیم که نهایتا محصولی متفاوت ارائه داده باشیم.

این فعال صنعتی با اشاره به اهمیت تبلیغات درباره رویدادهای نمایشگاهی چون امتک افزود: در ایران برخی نمایشگاه‌ها هستند که همه روی آنها شناخت دارند. مانند الکامپ و فکر می‌کنم درمورد این نمایشگاه هم اگر تبلیغات و  اطلاع رسانی بیشتری صورت بگیرد، قطعا بازخوردهاي خوبی در کوتاه مدت و بلند مدت خواهد داشت.

نوله‌دان در پایان گفت: ما در خانواده صنعت تفریحات باید به منافع جمعی فکر کنیم. هر اتفاقی که رخ می‌دهد باید همه تولیدکنندگان و شهربازي‌داران منفعت ببرند. در واقع بنده بر این باورم که هر اقدامی که به این صنعت کمک می‌کند و درواقع به خریدار قدرت خرید و به تولیدکننده قدرت تولید می‌دهد باید حتما صورت گیرد تا این بازار رونق داشته باشد.