محصولات ما از خارجی‌ها هم با کیفیت‌تر است

مجیدی گفت: طراحی دستگاه‌های شرکت آرتان را متخصصان داخلی انجام دادند. درواقع مهندسی معکوس انجام دادیم تا مشابه آنها در هیچ شرکت دیگری وجود نداشته باشد.

تفریحات نیوز - نمایشگاه صنعت تفریحات همچنان در حال فعالیت است و امروز نیز با استقبال مخاطبان تخصصی و عمومی مواجه بوده است. مدیر عامل گروه تولیدی آرتان در خصوص در خصوص شرایط برگزاری نمایشگاه و مقایسه آن با دوره های قبل گفت: دو روز نخست از وضعیت برگزاری راضی بودیم. شرایط امسال از سال ۹۶ به لحاظ بازدیدهای تخصصی بهتر شده و تولیدکننده ها نیز حضور خوبی داشتند.

جوان مجیدی با اشاره به شرایط حضور این مجموعه در نمایشگاه شهر‌آفتاب اظهار داشت: اکثر محصولات ما مكانيكي هستند و در قالب وسایل مهد كودك و خانه بازي محسوب می‌شوند. همچنین قطار کودک و دستگاه های سالنی را هم در مجموعه تولیدات خود داریم. البته برخی دستگاه های بازی مخصوص بزرگسالان را هم داریم که با دلیل کمبود فضا همراه خودمان نیاوردیم.

وی با اشاره به کیفیت بالای محصولات این شرکت اظهار داشت: مشابه محصولات ما در برخي از شركت‌هاي خارجي وجود داره اما به سطح كيفيت دستگاه‌های ما نمی‌رسد. طراحی این دستگاهها را متخصصان داخلی خودمان انجام دادند. درواقع مهندسی معکوس انجام دادیم تا مشابه آنها در هیچ شرکت داخلی وجود نداشته باشد.

مدیر عامل گروه تولیدی آرتان سپس پیشنهاداتی را برای دوره های آینده امتک ارائه داد و گفت: بهتر است که رویداد صنعت تفریحات را کمی گسترده‌تر ببینیم. شاید بد نباشد گروه کالایی نمایشگاه را با صنایع وابسته آن تلفیق کنند. مثلا پارک‌های تفریحی و دیگر مجموعه های مرتبط که همه آنها در دوره های آینده کنار ما حضور داشته باشن. بخش های دیگر مثل هتلداري از لحاظ جذب بازدیدکنندگان گردشگری هم می‌تواند مفید و موثر باشد.

مجیدی در پایان قرار گرفتن صنعت تفریحات به عنوان یکی از زیرمجموعه های حوزه گردشگری را عاملی برای توسعه این صنعت دانست و گفت: هرچه یک صنعت دارای زیر مجموعه های بیشتری باشد هم در کنترل و مدیرت آنحوزه تاثیرگذار خواهد بود و هم در شناساندن و معرفی شرکت‌ها.