معرفی پارک آبی آتلانتیس + تصاویر

قصد داریم یکی از جاهای دیدنی بسیار زیبای مارماریس یعنی پارک آبی آتلانتیس را به شما معرفی کنیم و آن را مورد بررسی قرار دهیم.

تفریحات‌نیوز: یکی از تفریحات مارماریس وجود پارک‌های آبی می‌باشد. بزرگترین پارک آبی در مارماریس پارک آتلانتیس است که یک روز پر از هیجان را برای شما رقم خواهد زد.

AT1.jpg

مارماریس جایی است که در آن می‌توانید هیجان، ماجراجویی، تفریح و زیبایی‌های طبیعی را یکجا پیدا کنید. این شهر سه پارک آبی دارد که پارک آبی آتلانتیس، بزرگ‌ترین پارک آبی آن است و روزی پر از تفریح را برای همه خانواده رقم می‌زند.

این پارک آبی برای تمام گروه‌های سنی تفریحات متفاوتی نظیر سرسره‌های آبی، استخر کودکان، استخرموج دار، زمین کوچک گلف، بولینگ، رستوران و … را پیشنهاد می‌دهد.

آتلانتیس مکان مناسبی برای گذراندن یک روز سرشار از خوشی می‌باشد. این پارک آبی در سال ۱۹۹۷ تأسیس شده و هرساله امکانات متفاوتی به آن اضافه می‌گردد. این پارک آبی در مرکز مارماریس قرارگرفته و دسترسی آن بسیار راحت می‌باشد.

AT2.jpg

این پارک آبی بزرگترین پارک آبی در مارماریس و از تفریحات محبوب این شهر می‌باشد.

پارک آتلانتیس دارای دو مدرک بین‌المللی از سازمان بین‌المللی نظارت و بازرسی ایمنی برای سیستم‌های آبی و غذای خود می‌باشد.

این پارک آبی در سال ۱۹۹۷ تاسیس گردیده است و کماکان نیز در حال تکمیل است. در سال ۲۰۰۴ تنها استخر مواج مارماریس به آن اضافه کرده شد، در سال ۲۰۰۵ سرسره آبی فضایی، در سال ۲۰۰۸ باکت اسلاید و در سال ۲۰۰۹ کریزی گلف به مجموعه امکانات آن اضافه شد.

منبع: TOP TRAVEL