پارک‌ آبی مدرن؛ پاسخگوی تنوع طلبی مردم

مدیرعامل شرکت تولیدی صنعتی سهنـد فن‌آور گفت: پارک آبی محلی برای تمام سنین است.

محمد شریفی در گفتگو با تفریحات نیوز به شرایط مساعد برای توسعه صنعت تفریحات در ایران اشاره کرد و اظهار داشت: مردم ما امروز نسبت به گذشته تنوع‌پذیر تر شده‌اند و به دنبال تفریحات مدرن و جدیدتری هستند که این قضیه شامل شهربازی‌ها و مجموعه‌های پارک آبی می‌شود.

sharifi.jpg

وی افزود: در این میان پارک‌های آبی به خاطر جذابیت و جدید بودن بیشتر موردتوجه قرارگرفته‌اند. آب به‌صورت ذاتی یک هیجان خاصی دارد و همراه شدن آن با سرسره‌های مختلف و پرپیچ‌وخم باعث افزایش شور و هیجان در مخاطبان می‌شود. به همین سبب مردم حضور در پارک‌های آبی را از تفریحات قدیمی تر بیشتر دوست دارند. در واقع پارک آبی یک تفریح جدید است و در ایران نیز سابقه زیادی ندارد. 

این کارشناس حوزه صنعت تفریحات همچنین تاکید کرد: وجود شبکه‌های اجتماعی باعث شده تا مردم سطح اطلاعات بالاتری نسبت به تفریحات روز دنیا داشته باشند و به‌صورت ناخودآگاه علاقه دارند موارد جدیدی که در این شبکه‌ها می‌بینند را در کشور خودشان امتحان کنند.

مدیرعامل شرکت تولیدی صنعتی سهنـد فن‌آور ادامه داد: پارک آبی محلی برای تمام سنین است. یک فرد مسن از رفتن به شهربازی لذت خاصی نمی‌برد اما این مجموعه‌های تفریحی شرایطی را فراهم می‌کنند تا همه افراد در هر سنی بتوانند از آن لذت ببرند. همچنین به دلیل اینکه آب طراوت و شادابی به بدن و روح می‌دهد، طرفداران این تفریح بیشتر هستند.